KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12667053

nr 1266 7053

Gravyrer

2 st, 1800-tal, "Shakespeare" respektive "Domino". Motivet: 39x46 & 44x58 cm

måndag 29 juli 2019
kl 19:04:08